one_of_us_logo“Viens no mums” lūdz ES pārtraukt finansēt tādas darbības, kas paredz cilvēka embrija iznīcināšanu, īpaši izpētes, attīstības un sabiedrības veselības jomās.
2011.gadā Eiropas Savienībā izpētei, kurā tiek izmantoti cilvēka embriji, piešķīra finansējumu vairāk nekā 24 milj eiro apmērā.

“Viens no mums” ir Eiropas pilsoņu iniciatīva, kuras mērķis ir panākt, ka Eiropas Savienības likumdošanā tiktu noteikta cilvēka dzīvības aizsardzība no ieņemšanas brīža. Tādēļ ir ierosināta parakstu vākšana gan uz veidlapām, gan elektroniski. Iniciatīvas devīze ir “Eiropas rītdiena ir mūsu rokās. Esiet šī mērķa cienīgi!” Iniciatīvas ierosinātāju nolūks ir savākt kopumā vienu miljonu atbalstītāju parakstu no vismaz 7 ES dalībvalstīm. Lai paraksts būtu derīgs, parakstītājam ir jābūt tiesīgam piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās un ir jāsniedz papīra (elektroniskajā) veidlapā prasītās ziņas.

Kā palīdzēt?

  • Parakstoties: elektroniski mājas lapā www.oneofus.eu (izvēlies savu valsti un seko norādījumiem); papīra anketā pie koordinatora.
  • Palīdzot kā brīvprātīgajiem (rakstot uz e-pastu janis.lulle@inbox.lv).
  • Kļūstot par sponsoru: AS SEB, LV25UNLA0050012218812, reg.Nr.40008124597, ASOCIĀCIJA “ĢIMENE”.
  1. Dina says:

    Mūsu Tēvs mums licis mīlēt citus kā sevi pašu un apsolījis, ka to ko mēs darīsim pašam mazākajam, to Viņš darīs arī mums. Tad parādīsim savu labo gribu un nodosim savas balsis pret dzīvības iznīcināšanas finansēšanu. P.S. Papīra anketās parakstīties var pie manis – Dinas, Dieva mājas draudzē Kuldīgā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>